Šunys mums yra gyvenimo būdas, mūsų šeimos nariai. Savo augintiniams skiriame daug dėmesio ir laiko, rūpinamės Jų gerbūviu. Kiekviena vada mums yra tarsi vaikai, todėl juos norime išleisti tik į pačius geriausius namus, kuriuose jie nugyventų ilgą ir laimingą gyvenimą. Norime būti įsitikinę, kad naujieji šeimininkai turės galimybę naujuoju šeimos nariu pasirūpinti visą jo gyvenimą, suteikti būtiną veterinarinę pagalbą, šerti visaverčiu ėdalu, bei skirti laiko jo auklėjimui.

Šuniukai mūsų veislyną palieka su visais reikalingais skiepais ir kilmės dokumentais, paženklinti mikroschemomis, socializuoti, priklausomai nuo amžiaus išmokyti vaikščioti su pavadėliu, daryti gamtinius reikalus lauke. Kiekvienas šunelis įsikurdamas Jūsų namuose jau turės antkaklį, pavadėlį, dubenėlius, žaisliukų ir guolį.

Šuniukų nepamirštame net ir suradus jiems naujus namus, visada esame pasirengę atsakyti į kylančius klausimus ar pasidalinti patirtimi. Padedame naujiesiems šeimininkams įsilieti į vipetų augintojų (mylėtojų!) gretas, pasiruošti parodoms ar kitoms varžyboms (Lure coursing, frisbee). Pasirūpiname savo veislyno šuniukais kol jų šeimininkai atostogauja.

Šuniukas mūsų veislyne kainuoja apie 1500 eurų. Kaina gali būti derinama atsižvelgiant į konkretaus šuniuko fizinius duomenis bei būsimų šeimininkų galimybes demonstruoti šuniuką parodose.

Sulaukus vados visada galime pasiūlyti kalytę ar patinuką bendrasavininkystei. Tokiu atveju šuniukas atiduodamas neatlygintinai su sąlyga, kad ateityje jis ar ji grįš į veislyną pratęsti giminę.